Paslanmaz Boru

paslanmaz-boru

Paslanmaz Boru Teknolojileri

Su, gaz ve akıcılığı olan her türden maddenin taşınmasında borulardan faydalanılır. Doldurma ya da tahliye amaçlı kullanılan boruların zamanın yıpratıcı etkisine karşı dayanıklı olması gerekir. Dışarıdan gelen ya da doğal faktörler sonucu borularda oluşabilecek tahribatlardaki kalıntıların taşınan malzemeye karışmaması da ayrıca önemlidir. Bu sebeple hem yapı sektörü hem de alt yapı sektörü paslanmaz boru teknolojilerinden yararlanmaktadır.

Su, yosun, güneş ışınları, ya da darbe soncu borularda meydana gelen deformasyon sonucu pas ve kararma yapmayan bu borular plastik ve diğer üretim malzemelerine göre oldukça dayanıklıdır. Geniş kullanım alanı ve şekil vermeye müsait yapısı ile de ayrıca tercih sebebidir. İnşaat sektörü, yenileme ve alt yapı hizmetleri için kullanılan paslanmaz borular son derece işlevseldir.

Kolayca kamufle edilebilen, ekleme sistemi ile lokal onarım ve yenilemelere de elverişli olan boru çeşitlerine hem teşhir mağazalarımızdan hem de web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Online Paslanmaz Boru Satışı ve Fiyatlar

İnternetten her şeyin temin edildiği günümü koşullarında yapı malzemelerinin de envai çeşidini bulabiliyorsunuz. Dünyanın önde gelen firmalarının birinci kalite ürünlerini müşterileri ile buluşturan ekibimizden merak ettiğiniz tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Sadece boru ve ekleme malzemeleri değil, her türden yapı malzemesini mevcut sitemizden temin edebilirsiniz. Bu ürünler arasında; çekme boru, dikişli boru, kaynak boru, köşe bantları, lama ve milleri bulabilirsiniz. Ayrıca çekvalf, flanş, rekors, dişli ve kelepçe çeşitlerini de sitemizden temin edebilirsiniz.

Her ürün özellikleri ve görsel sunumu yanında fiyat bilgisi ile birlikte sitemizde detaylı bir şekilde belirtilmektedir. İhtiyacınız olan her malzeme gibi paslanmaz boru fiyatları konusunda da en uygun tutarları bizde bulabilirsiniz. Fiyatlar, indirimler ve kampanyalarla ilgili güncel avantajları yakından takip etmek istiyorsanız, sitemize üye olabilir ya da teklif isteyebilirsiniz. Üyelik modülü için ad, soyad, iletişim bilgisi ve mesajınızı ilgili alana girerek teklif başvurusunda bulunabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz sizleri telefonla arayıp, ya da mail yoluyla tarafınıza ulaşarak, sıkıntınızın giderilmesi konusunda size yardımcı olacaktır. Hızlı, güvenli, müşteri dostu ve güler yüzlü ekibimiz tüm koşul ve konularda yanınızdadır.

paslanmaz-boru-1
paslanmaz-boru-2

Paslanmaz Boru Özellikleri Nelerdir?

Farklı ebatlarda direk boru modeli olarak üretilirler. HG ve TIG modelli iki türü vardır. Dikişli borular dekoratif alanlarda, dikişsiz borular yapı sektöründe daha fazla kullanılırlar. Yapı işlerinde dikişsiz boruların tercih edilmesinin sebebi yüksek basınca karşı direnç gösterebilmesidir.

Üretim sektörü tarafından sac halinde düz bir yüzeyle üretilen boru çeşitleri, ihtiyaca bağlı olarak farklı genişlik ve darlıklarda üretilir. Böylece gereksiz üretimin önüne geçilerek, iç gücü ve zaman kaybının önüne geçilmiş olur. Gelişen teknoloji ile pek çok denemeye tabi tutulan paslanmaz boru özelikleri üst düzey kullanım için hazır hale getirilir. Depolarda hazır halde bekletilerek, boru talebi olması halinde kullanım ve satış için sevk edilirler.

Firmamızdan temin edeceğiniz her ürün gibi paslanmaz borularda garanti ve hizmet sözleşmesi şartlarına tabidir. Sitemizden temin edeceğiniz tüm ürünleri adresinize teslim alabilir, iade ve değişimlerinizi kolayca yaptırabilirsiniz. Boruların tabi tutulduğu aşamaları incelediğimizde; Bileşenleri ve kavrama noktalarının özelliklerini, korozyon ve ısı dayanımını fiziksel ve mekanik özellikleri ayrı ayrı test edilir.

İçeriğinde bulunan karbon ve diğer kimyasal bileşenlerinin rakamsal değerlerini ise ayrıca sitemiz yoluyla inceleyebilirsiniz. Bu göstergeler sayesinde ne gibi alanlarda ne boyutlarda borulara ihtiyaç var tüm bu düzenlemeler nasıl gerçekleştirilir tüm bu konularda tarafınıza yardımcı olunur. Piyasa araştırması ve bilanço açısından zaman ve paradan yana tasarruf etmenizi de sağlar.

Konuşmaya Başla !
Fiyat Almak İçin Tıklayın !
Fiyat Almak İçin Tıklayın !